Głównie, ale nie tylko, o koszykówce
Blog > Komentarze do wpisu

Debiut w wyjątkowych okolicznościach

Wydawać by się mogło, że już pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe między Anwilem Włocławek, a Rosą Radom było emocjonujące, ale to, co zafundowały obie drużyny kibicom zgromadzonym w Hali Mistrzów w drugim starciu, przeszło najśmielsze oczekiwania.

Walka od samego początku o każdą piłkę, po 10 trójek z każdej ze stron, batalia o zbiórki Seida Hajricia oraz Kirka Archibeque’a zakończona podwójną zdobyczą obu graczy, 50 minut centra Anwilu, dwie dogrywki, w której szalał Jordan Callahan i wreszcie happy end dla Rottweilerów oraz prowadzenie włocławian w serii 2:0.

I ja w roli komentatora, zastępując Krzyśka Szaradowskiego...

Miałem wielkie obawy, stresowałem się niemiłosiernie, co z pewnością było słychać na początku meczu. Później mecz mnie poprowadził.

Dziękuję wszystkim za wszystkie miłe słowa, które otrzymałem po tym spotkaniu. Wiele osób pytało mnie czy będzie można odsłuchać je w Internecie. Traf chciał, zupełny przypadek, że szef portalu www.wloclawek.info.pl, na którym prowadzone są transmisje z meczów w tym sezonie, nie zamknął strony po zakończeniu transmisji i była możliwość zgrać dźwięk już po zakończeniu meczu.

Posłuchajcie sami...

4 kwarta meczu:

1 dogrywka:

2 dogrywka:

poniedziałek, 05 maja 2014, michalfalkowski

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2014/05/05 11:15:28
Było naprawdę dobrze, a końcówka mówi sama za siebie :)
Pozdrawiam i dzięki
-
Gość: AguAgu, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/05/05 16:18:21
No Panie Michale jak na debiut to świetna robota ! Super się słuchało.
-
Gość: kris, *.satfilm.net.pl
2014/05/05 21:03:44
Dzisiaj poniedziałek, już dawno po meczu a fajnie się Pana słucha, a może tak razem z Termosem?
-
2014/05/15 11:37:50
Nie mam wyobrażenia, kiedy typ się z takiego szoku potrafi wyjść, tymczasem tak się widać analizuje zawodowego sportowca, to on daje dowód, ze to jest realne, gdy podarował Dawid Jackiewicz. Cholernie dokładnie zerka się na zmagania atletów ponadnarodowej kasty .